۲۹ مهر ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

سمعک شارژی

برخی از کاربران سمعک به دنبال سمعک شارژی هستند که باتری با قابلیت شارژ داشته باشند. در اینجا این نوع از سمعک ها رو معرفی خواهیم کرد.

سمعک شارژی

سمعک‌های استایل miniRITE کمپانی‌های اتیکن، برنافن و سونیک به دلیل قابلیت تطبیق با رسیورهای با قدرت‌های پوششی مختلف (رسیورهای ۶۰،۸۵،۱۰۰،۱۰۵) و قابلیت ارائه به بیماران با کم‌شنوایی‌های گوناگون، از پرطرفدارترین‌ محصولات به شمار می‌روند.

در نسل جدید محصولات هر یک از این سه کمپانی، سمعک‌های miniRITE در پنج سطح عملکردی-قیمتی عرضه شده‌اند تا به لحاظ قیمتی تنوع گسترده‌ای داشته و در کنار قابلیت‌های بی‌نظیر خود، نیازهای طیف وسیعی از افراد کم‌شنوا را به خوبی برآورده سازند.

در ابتدا باید اشاره کرد که سمعک‌های استایل miniRITE خانواده‌های Opn و Siya (کمپانی اتیکن)، خانواده‌ Zerena (کمپانی برنافن)، خانواده‌ Enchant (کمپانی سونیک) در تمامی سطوح عملکردی-قیمتی، این قابلیت را دارند تا به یک سمعک شارژی تبدیل شوند.

نحوه عملکرد سمعک شارژی

در این استایل از سمعک‌ها با جایگذاری درب باتری مخصوص که در بسته شارژر موجود می‌باشد، این سمعک‌‌ها به محصولی هیبرید تبدیل می‌شوند که هم قابلیت کار کردن با باتری‌های یکبار مصرف مرسوم و هم باتری‌های قابل شارژ را دارا هستند.

از این پس کاربر سمعک به راحتی قادر خواهد بود تا سمعک خود را در طول شب شارژ کرده و سپس یک روز کامل از آن‌ها استفاده کند.

همچنین در مواقعی که به دلایل گوناگون به شارژر دسترسی ندارد می‌تواند به سادگی با خارج کردن باتری قابل شارژ از سمعک، یک باتری یکبار مصرف را درون سمعک قرار داده و تا زمان دسترسی مجدد به شارژر به راحتی از سمعک خود استفاده کند.

در کنار تمامی موارد بیان شده، این باتری‌های قابل شارژ از طول عمر بالایی برخوردار بوده و تا مدت زمان زیادی کاربران را از خرید باتری بی‌نیاز می‌سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع از سمعک اینجا کلیک کنید.

معرفی مرکز تبسم به عنوان مرکز شنوایی سنجی اهواز و مرکز جامع سمعک در اهواز

مرکز تبسم با مدرن ترین تجهیزات ارزیابی شنوایی نوزادان، کودکان و بزرگسالان آماده پذیرش مراجعین می باشد که در این مرکز خدماتی مثل تجویز انواع سمعک برای کودکان، نوزادان و بزرگسال ، تجویز سمعک ، ارائه سمعک شارژی ، تنظیم صدای سمعک ، قالب گیری و ساخت قالب سمعک، فروش انواع سمعک داخل گوشی و پشت گوشی همراه با گارانتی سمعک ، فروش سمعک قسطی ، تعویض سمعک قدیمی با جدید، ارائه وسایل جانبی سمعک از جمله وسیله اتصال سمعک به تلویزیون و موبایل ، مشاوره نحوه نگهداری از سمعک ، تعمیر سمعک و رفع سوت کشیدن سمعک ، توانبخشی شنوایی، ارزیابی و درمان وزوز گوش، ارزیابی و درمان سرگیجه و عدم تعادل، تنظیم دستگاه کاشت حلزون شنوایی، ارائه وسایل جانبی دستگاه کاشت حلزون و گفتاردرمانی در همه حوزه های اختلالات گفتار و زبان انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.