۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ 0 دیدگاه

Direct TV link وسیله ای برای اتصال تلویزیون به سمعک

در این مطلب یکی از وسایل جانبی سمعک برای اتصال تلویزیون به سمعک معرفی می گردد.

وسایل جانبی سمعک - TV Link - مرکز تبسم

یکی از مشکلات کاربران سمعک در محیط های پر سر و صدا، تماشای تلویزیون است. شرکت های تولید کننده سمعک درصدد ارائه نرم افزارها و سخت افزارهایی در جهت تسهیل تماشای تلویزیون برای کاربران سمک برآمدند.

یکی از این وسایل جانبی سمعک در جهت تسهیل این امر ، Direct TV link می باشد.

این وسیله برای اتصال تلویزیون به سمعک استفاده می شود و به صورت وایرلس، صدای استریو با کیفیت بالا را از تلویزیون به سمعک انتقال می دهد و فرد می تواند به صدای دیجیتالی دالبی گوش کند.

این دستگاه قابل اتصال به هر منبع صوتی از جمله تلویزیون، ضبط صوت، سینمای خانگی، لپ تاپ و یا هر وسیله پخش صوتی می باشد و با آداپتورهای مختلف می تواند به دستگاه های مختلف متصل شده و صدای آن ها را با وضوح و شفافیت بسیار بالا برای فرد کم شنوا فراهم سازد.

این وسیله به منظور افزایش نسبت سیگنال به نویز و نیز بهبود توانمندی های شنیداری افراد، به ویژه جهت استفاده از تلویزیون و سایر وسایل سمعی بصری (دارای خروجی صوتی) طراحی شده است.

 

برای سفارش این وسیله جانبی سمعک می توانید به صورت حضوری به مرکز تبسم مراجعه نمایید.

 

معرفی مرکز تبسم به عنوان مرکز جامع سمعک اهواز

در مرکز تبسم به عنوان مرکز شنوایی سنجی کودکان و بزرگسالان خدماتی مثل تجویز و تنظیم صدای سمعک ، فروش انواع سمعک داخل گوشی و پشت گوشی همراه با گارانتی سمعک ، فروش سمعک قسطی ، تعویض سمعک قدیمی با جدید، ارائه وسایل جانبی سمعک از جمله وسیله اتصال تلویزیون به سمعک ، توانبخشی شنوایی، ارزیابی و درمان وزوز گوش، ارزیابی و درمان سرگیجه و عدم تعادل، تنظیم دستگاه کاشت حلزون شنوایی، ارائه وسایل جانبی دستگاه کاشت حلزون و گفتاردرمانی در همه حوزه های اختلالات گفتار و زبان انجام می شود.