۱۴ اسفند ۱۳۹۸ 0 دیدگاه

ADHEAR انقلابی در سمعک های هدایت استخوانی

ADHEAR نوعی سمعک هدایت استخوانی است که برای افراد با کم شنوایی انتقالی طراحی شده است.

در این نوع کم شنوایی گوش خارجی یا میانی آسیب دیده است که مانع رسیدن صوت به گوش داخلی می شود. اما ADHEAR به بیماران این امکان را می دهد که بدون استفاده از گوش خارجی و میانی خود بشنود.

این نوع از سمعک هدایت استخوانی به آرامی استخوان پشت گوش را مرتعش می کند و صوت را مستقیماً به گوش داخلی می فرستد و کیفیت صدایی طبیعی را به ارمغان می آورد.

علاوه بر این ADHEAR می تواند در افرادی با ناشنوایی یک طرفه مورد استفاده قرار گیرد و صوت را از سمت کم شنوا به سمت شنوا ارسال کند.

اجزای سمعک هدایت استخوانی ADHEAR

هر سیستم ADHEAR از دو بخش تشکیل شده است. آداپتور چسباندنی و پردازشگر صوتی.

آداپتور چسباندنی نازک، دقیقاً پشت گوش جایی که مو ندارد به پوست می چسبد. پردازشگر صوتی روی این آداپتور قرار می گیرد و میکروفون های آن صداهای اطراف را جذب می کند و سپس با ایجاد ارتعاش در آداپتور، اصوات را به گوش داخلی می فرستد.

این نوع از سمعک هدایت استخوانی در مرکز تبسم به عنوان مرکز جامع سمعک اهواز تجویز و ارائه می شود.

 

معرفی مرکز تبسم به عنوان مرکز شنوایی سنجی اهواز

مرکز تبسم با مدرن ترین تجهیزات ارزیابی شنوایی نوزادان، کودکان و بزرگسالان آماده پذیرش مراجعین می باشد که در این مرکز خدماتی مثل تجویز انواع سمعک برای نوزادان ، کودکان و بزرگسالان، تنظیم صدای سمعک ، قالب گیری و ساخت قالب سمعک، فروش انواع سمعک داخل گوشی و پشت گوشی همراه با گارانتی سمعک ، فروش سمعک قسطی ، تعویض سمعک قدیمی با جدید، ارائه وسایل جانبی سمعک از جمله وسیله اتصال سمعک به تلویزیون و موبایل ، مشاوره نحوه نگهداری از سمعک ، تعمیر سمعک و رفع سوت کشیدن سمعک ، توانبخشی شنوایی، ارزیابی و درمان وزوز گوش، ارزیابی و درمان سرگیجه و عدم تعادل، تنظیم دستگاه کاشت حلزون شنوایی، ارائه وسایل جانبی دستگاه کاشت حلزون و گفتاردرمانی در همه حوزه های اختلالات گفتار و زبان انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.